01.09.2011 - Agility mängude õhtu

Toimumiskoht: Tartu Kaubajamaja kõrval pargis (plats aiaga piiratud)

Algusaeg: 17.00

Registreerimine: tartuagility@gmail.com

Antud päeval on plaanis kolm mängu, millest igale registreeritakse maksimum 30 osalejat. 

Tasumine kohapeal sularahas ühe mängu hind 3 eurot, kui osaled kõigil kolmel hind 6 eurot kokku. Mängud: 

  1. 17.00 Sprint. Rada koosneb tõketest ja tunnelitest. Eesmärgiks joosta 45 sekundi jooksul nii palju ringe kui jõuad. Võidab see kes jõudis teha rohkem ringe. Kui tuleb viga langed konkurentsist välja
  2. 18.00 Rajal on iga  tunneli juures on  korv, kuhu  omanik peab poetama tennisepallid raja jooksmise käigus ( Kokku 4 palli), iga pall läheb erinevasse korvi. Ja iga palli eest, mis korvi läheb, arvutatakse -5 sekundit lõppajast maha ning mis korvist mööda läheb, pannakse 5 sekundit juurde. Tõrkeid ei loeta, loetakse ainult rajavigu nagu tavaliselt (5 karistuspunkti) ja ideaalaega ka ei ole. Omanik võib mahakukkunud palli ülesse võtta ja korvi panna aga  selle eest pannakse 2 sekundit raja ajale juurde. ( rada koosneb tõketest, kottist ja tunnelidest). 
  3. 19.00 Meeskondlik teatevõistlus. Võistkonnas algaja (A0 või A1) ja edasijõudnu (A2 või A3). Algaja rada koosneb tunnelitest , tõketest ja müüris, ning algaja alustab rada. Edasijõundute rada koosneb tõkestest, tunnelitest, kiigest, slaalomist, rõngast. Aega hakatakse võtma kui algaja stardib ja aja võtmine lõpetatakse kui edasijõudnu finišeerib. 


Tulevad üritused

Sponsorid